| Dismally a întrebat:

Ce cadouri doriti sa primiti de Craciun?

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ne dorim noi nu stiu ce pentru ca de obicei tot nu primim, sfintele bomboane sigur nu lipsesc happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Un Mercedes CLS si sa il vad pe Tariceanu facut posta la puscarie o mie de zile de durere, intelegi tu.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Sunt bune si alea happy

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Asa tare te-a suparat? big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Nu dar pur si simplu nu il suport, jegosul a furat banii statului cat pentru 7 vieti pe pamant + ca e mason de gradul 56 si mafiot de nivel mare adica politician. Deci ca atare vreau sa il vad cum ii fac baietii la parnaie curul sita de faina, intelegi tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Daca Tariceanu era singur cu mine intr-o camera il aranjam eu frumos pentru populatia acestei tari, il faceam fetita mea preferata, intelegi tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Merry christmas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pai ar trebui sa te excite, altfel nu cred ca vei reusi big grin

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

De ce nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Pentru ca nu are rost.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

De ce nu? Daca iti doresti un lucru, chiar daca nu il vei primi de la altii, ti-l poti face singur cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Nu-mi doresc nimic.

| xeum a răspuns:

O sticla de chivas regal 18 pe care din pacate o sa mi-o fac singur.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Eu il aranjez in felul asta https://www.youtube.com/watch?v=qz9X5E_EUaE usurel ca sa nu o dam in rahat, ai prins idea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Merry christmass.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

O! am uitat vreau ca Mosu sa imi mai aduca o sticla de Pepsi la 2 L si o inregistrare video cu Dragnea intre 4 scanduri, ca si ala a furat la greu.

| FreddieM a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bai Mariusica, nu cumva esti putin indragostit de el, daca ti-l doresti asa mult sub forma de,, fetita"? laughing))

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Acum ca sunt sarbatoriile chiar nu am voie sa glumesc si eu un pic numai un pic.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

La inceput a fost cuvantul caci numai prin puterea cuvantului se putea schimba lumea cu adevarat si pe urma au venit faptele. Glumesc https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| SilentRain a răspuns:

Un gagiu ' fidel si harnic

| gemeni6226 a răspuns:

Crema de maini, crema apidermin.

| gemeni6226 a răspuns:

Dar cel mai frumos cadou ar fi sa fie toti cei dragi mie fericiti.

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Cred ca vei primi doar sticla de Pepsi momentan big grin

| Dismally explică (pentru xeum):

Important e sa o primesti, nu mai conteaza de unde happy

| Dismally explică (pentru SilentRain):

O sa-l gasesti sub brad happy

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Da, doar ca fericirea tine de fiecare in parte, trebuie sa o descopere singuri.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Eeeeeeeee ce bine ar fi, nu as mai fii nevoită sa caut

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

E bine si asa, cu toti avem visele noastre. Sarbatori fericite.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Cand vorbesti cu mine tu nu mi-te adresezi cu "Bai Mariusica" ca eu nu sunt de la coada vacii ca sa imi vorbesti cu "Bai" ai inteles, ci o faci intr-un mod mult mai civilizat si manierat de ex: "Domnul Marius" pricepi fratioare.