| Dismally a întrebat:

Ce cadouri doriti sa primiti de Craciun?

56 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Daca dai ochii cu mine mori pe loc in picoare. De ce? pentru ca eu sunt mai puternic decat insusi viata. Nu degeaba am spus ca il fac pe Tariceanu fetita mea dar totusi ma abtin.

| Gurgundu a răspuns:

Pe mama inapoi

| Goddessss a răspuns:

Fericire. Atât.

| RAY a răspuns:

Liniste,pace atat

| Dismally explică (pentru Gurgundu):

Unde este mama ta?

| Dismally explică (pentru Goddessss):

Fericirea ar fi cel mai bun cadou doar ca asta tine de fiecarea in parte sa o gaseasca, nu ti-o poate oferi nimeni din pacate.

| Dismally explică (pentru RAY):

Da, lucruri esentiale.

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Cautarea fericiri este cauza primara a suferintei,pacea,linistea este starea de echilibru neutru cosmic, ne unim cu universul, cu energia cosmica, devenim una cu natura, dar omul o primata tot alearga dupa iluzi toata viata

| FreddieM a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bine domnule Mariusica, daca asta iti doresti, no problem fratioare.
PS: banuiesc ca te-ai prins ca era vorba de o gluma, nu? La fel cum si eu am perceput raspunsul tau care m-amuzat si m-a determinat sa-ti raspund in maniera asta. Scopul nu era sa te supar, daca ti s-a parut inapropriat imi cer scuze. Noapte buna

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Scuze acceptate noapte buna.

| Mogiojojo a răspuns:

Sosete...

| Dismally explică (pentru Mogiojojo):

De care? happy

| Mogiojojo a răspuns (pentru Dismally):

Cu bulinute... vezi eu nu cer prea multe?

| Dismally explică (pentru Mogiojojo):

Da, asa este happy

| GicaGigekGica a răspuns:

Fericire si multa, multa iubire!

| Frank51 a răspuns:

Am primit deja ce mi-am dorit, cumparandu-mi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi ajung coletele e suficient, dar nu m-ar deranja sa primesc o chestie d-asta :
https://www.amazon.com/......B073451HTY

si ceva care sa-mi aminteasca sa nu mai fiu atat de chitr..chibzuita cand vine vorba de bani :
https://www.editura-arthur.ro/......hur-2018-s

| Dismally explică (pentru GicaGigekGica):

Si putin din fiecare ar fi bun happy

| Dismally explică (pentru Frank51):

Asta e cea mai sigura solutie.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Da, paturica si carea de povesti sunt combinatia perfecta happy

| Swetlly122 a răspuns:

Un băiat pe nume R

| Dismally explică (pentru Swetlly122):

Sper sa ti-l aduca mosul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Genul asta de patura este alternativa perfecta pentru plapumile alea grele din lana. happy Tu ce iti doresti sa primesti de Craciun?

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Am avut si eu o plapuma din aia, cred ca avea 20 de kg dar puteai dormi cu ea si afara in zapada big grin
Ce-mi doresc eu nu-mi poate oferi nimei asa ca o sa ma mai uit prin magazine si daca gasesc un produs sa-mi atraga atentia il voi cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Da, si slabeai si 5 kg stand sub ea. Nu mai aveai nevoie de sauna pe vremea aia. laughing
Sper sa gasestu ceva care sa te bucure. Sarbatori fericite!happy

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Asa este happy Multumes, sarbatori fericite si tie si sa primesti tot ce ti-ai dorit.