| BlueLine a întrebat:

Ce cadouri v-a adus Mos Craciun cele mai frumose cadouri primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Piticu_3558 a răspuns:

Nu prea mi-a adus mare lucru...
1) Bani, dulciuri si un maimutoilaughing
Dar ce-l mai frumos cadou a fost: Dragostea pe care familia mea mi-o arata zi de zi, sanatatea pe care o avem cu totii si inteligenta, pentru a gandi in momentele grele.
Tie:d?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mi-a adus o caciulitza imblanita o perche de cizme, pantaloni negrii si 2 bluze(una gri mai grasa si una neagra cu o floare frumoasa) si am mai primit si 100 de lei + un purcelus de guineea si o clama foarte draguta(crem) ...toate cele de la mai multi mosi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Tomitzza a răspuns:

Pai mie nu mi-a adus decat dulciuri, cipsuri si bani(de la colinda)dar cele mi frumoase primite sunt sanatatea si inteligentza.ar mai fi si faptul ca nu duc lipsa de nimichappy. fundita?happy