| sweetdoll a întrebat:

Hey:* vreau idei de cadouri pentru craciun! As vrea sa stiu niste cadouri foarte potrivite pentru mama, tata, bunica si 2 papagali skumpi love struck! cel mai bun primeste fundita:*!

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Pentru mama tata si bunica cate o mica felicitare facuta de tine, sau un cadou simbolic si sa le spui ca ii pretuiesti si ii iubesti ca pe ochii din cap si o sa aprecieze mai mult decat orice obiect ...si pentru papagali niste graunte mai speciale eu stiu.schimba`le meniul in ziua de craciun...laughing funda?