| milliondollarslover a întrebat:

Ce cantece/ scandari stiti pentru meciurile de fotbal? Nu vreau unele foarte nesimtite, neortodoxe. Sa nu se refere la anumite echipe de fotbal. Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De exemplu prin "o"-uri şi "ole"-uri să iasă o interpretare din Aida de Giuseppe Verdi.
Şi-n plus, aproape fiecare echipă de fotbal are şi un imn cât de cât oficial care să nu jignească adversarele.
Sănătate.

identitate
| identitate a răspuns:

rolling on the floor Atunci schimba sportul preferat...winking