| existiertnichtmehr a întrebat:

Ce căutaţi cel mai mult pe google şi/sau alt motor de căutare?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dezvoltare personala, studii stiintifice

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De ce ai cauta "mai mult" ceva?
Nu s-ar presupune ca daca ai cautat o data, ai gasit/ai vazut rezultatele, si nu mai ai ce vedea de mai multe ori?

| OldSoul a răspuns:

In general, doar imagini.
In rest, nu prea mai caut nimic din ce cautam o data.

| Sofer a răspuns:

Filme, seriale si video filmulete cu masini si femei.

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

Cand sunt moarta de plictiseala caut pe google ''A boy is touching his mother's pussy'' (((((=
''White boy is h*mping his girlfriend''
Apoi mai caut ceva pe la chimie ca sa nu uit pana incepe scoala ((((((=

| lilith16 a răspuns:

Well, TPU, cautam seriale dar acum am aplicatie pentru asta si teste cu autodiagnosticare psihologică, ma ajuta sa vad daca s-au mai schimbat lucrurile şi diferite informaţii despre religie, acum ma atrage astrologia si studiez si caut informaţii despre tot ce înseamnă vrăjitoare si ce fac ele cu ritualurile lor desi nu gasesc mult pentru ca pe google găsesc doar varful iceberg-ului