| anonim_4396 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai bun motor de cautare pe Google?

7 răspunsuri:
| andypandy a răspuns:

Hmm.Google?

| AddXf a răspuns:

Eu prefer mozilla firefox sau chrome...

| wintage a răspuns (pentru AddXf):

Alea sunt browsere...
Motor de cautare este chiar Google.

@Essence,
Te referi la alte browsere? Opera/Mozilla Firefox/Safari/Internet Explorer/Google Chrome?
Te referi la alte motoare de cautare in afara de Google? Yahoo!/Bing/Ask/Baidu/etc?

| crynys a răspuns (pentru AddXf):

Faci o confuzie. opera, mozilla, chrome ca si internet explorer sunt browsere de navigare nu motoare de cautare. Motoare de cautare sunt google, yahoo, msn citeste aici pentru mai multe informatii http://www.seo-point.com/articole-seo/motoarele-de-cautare/

| kathgilbert a răspuns:

Vrei sa spui browser... Dupa mine, Chrome este cel mai bun.

| reaper a răspuns:

Te referi la browser. uite aici ceva informatii despre motoarele de catare http://webdesignblog.ro/motoare-de-cautare/

| Alecsx25 a răspuns:

Eu am Google Chrome si ma descurc foarte bine cu el. Nu stiu alege ce vrei tu si ce iti place!