| Pisicuța a întrebat:

Ce chestii amuzante vi s-au intamplat cand ati incercat sa prindeti popcornul in gura?
La mine s-a intamplat sa ma dau cu capul de perete si sa tot nu o prindhee hee.

3 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Imi intra in nas.

*sufla mucii si iese floricica*
O pot respira din nou.

| Petre a răspuns:

Sa cada scaunul pe spate (eram si eu pe scaun)

| Tedoraaa a răspuns:

LOL, pai era o petrecere si faceam concurs cu 2 baieti, doar ca noi faceam cu M&Ms si unu a alunecat si a cazut pe laba piciorului meu, si m-a durut cand a cazut asa ca am sarit in sus si m-am dat cu capul in barbia celui de-al doilea baiatlaughing XD