| anonim_4396 a întrebat:

E ceva gresit cu mine daca imi imaginez cum prind oamenii care ma enerveaza de cap si ii dau de perete, apoi capul lor sa se zdrobeasca in mii de bucatele?

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal, e o descarcare de sub tensiunea emotionala acumulata, mie imi vine sa iau o arma ca in gta sa trag in toti prosti, cretini de la guvern sau un tanc si sa intru in parlament cu el sau sa devin o bomba nulceara sa explodez acolo

| Drimmero a răspuns:

Prea multe filme strica, mai luati o pauza de la ele si reveniti cu picioarele pe pamant!

| Freya1 a răspuns:

Iti inteleg gandirea laughing

| Nemessys a răspuns:

Doar atat? Wow. ce blanda esti in comparatie cu mine.

| oprescudorin11 a răspuns:

Frumusetea ar fi ca sa ii consideri simpli gandaci, pe cei ce-ti provoaca astfel desimtaminte, dealtfel motivate! Si sa-i iubesti ca pe cei care-ti canta in strna...ca sa zicem asa!

| Clorox a răspuns:

E putin cam... Plictisitor, fii mai creativa, poti sa-ti imaginezi mai bine laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Credeam că sunt singura.

| syd2 a răspuns:

Eu imi imaginez cu ii trag in teapa. Cum ii gatui cu propria lor coloana vertebrala.

| Superior a răspuns:

Esti sora mea? happy

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Superior):

That smileyface is evil. tongue

| Darkmagic a răspuns:

O sa-ti trimit o lista cu cei care ma enerveaza pe mine, poate gasesti niste similitudini.
Raman dator... happy

| Mieeez666 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DUpa intrebare si raspunsuri pot sa zic doar ca sunteti cam dusi cu pluta fratilor.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu am trecut la fapte. >_>

| anonim_4396 explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Tot bolnavi ramaneti.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Vampirut bătrân insensibil, lasă copiii!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt duşi cu pluta.Sunt încă copii, iar asta spune destule despre ei şi iq-ul lor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De Golden ce mai zici? Nu mai e copil laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ea nu ştiu câți ani are exact laughing.Mi-am zis că tot sub 18 o avea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai adauga 4

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nasol atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ceva gresit cu mine daca am inceput sa zambesc in timp ce citeam intrebarea ta?

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu ești o persoana normala.

| VictorFenrir a răspuns:

Da,este gresit ca nu faci asta in realitate.

| GabrieloKg a răspuns:

Nu, te poti distra in continuare cu imaginatie, cat timp nu pui in practica, iti recomand sa te joci Mortal Comabt.winking

| Reddfox a răspuns:

Nu. e ok. mai bine iti imaginezi decat sa o faci happy

| FlappyXXX a răspuns:

Totul e normal la tine. laughing
Îți spun din proprie experiență, semănăm. laughing

| Nefarius a răspuns:

Doar atat? Inseamna ca nu vrei sa stii ce gandesc eu cand anumiti oameni ma enerveaza, mai ales cu Slipknot in casti happy.
Nu, acum serios, este perfect normal sa te descarci prin imaginatie caci nu esti robot ci om. Problema apare atunci cand nu te descarci.