| Andromedda a întrebat:

Ce colinda cantati de craciun?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In special, Noapte de vis -(Stille Nacht-Silent Night) si Adeste fideles

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cant Jingle Bells cel mai mult. Mai cant si alte colinde dar pe acesta in mod special.

| Leea1234 a răspuns:

Ooo mie imi plac toate colindele, dar am doua pe care le ador:
http://www.youtube.com/watch?v=WsvMxOAfC9M
si
http://www.youtube.com/watch?v=MpgaWm2pnNs
sper sa-ti placa si tie... abia astept sa vina CRACIUNUL!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Multe si pe acorduri cat mai usoare, sa nu ma doara mainile.
Majoritatea celor cunoscute ale lui Hrusca.

kratos
| kratos a răspuns:

Avand in vedere ca nu am voce pentru a canta prefer sa ascult colinde decat sa cant.

| daniDeeDee a răspuns:

Hei Hei, La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma, orce colind cel canti chiar de nu ai voce, isi face efectul in seara sfanta a craciunului, daca este cintat din suflet, pentru cei dragi.

| virtuallove a răspuns:

Asta-i seara de Craciun.cu clasa.

| Lilvayctor a răspuns:

Colinda nici o sarbare-n lume! e supeeer