| Nişka a întrebat:

Ce conteaza mai mult pentru tine aspectul fizic al unei persoane sau cel interior?

Răspuns Câştigător
| misiik a răspuns:

La prima vedere haina il face pe om iar ca sa cunosti interiorul iti trebuie timp, si atunci iti dai seama ca intra-adevar omul face haina.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Interiorul pentru ca exteriorul conteaza doar in aparentawinking

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru mine e cel interior. De ce? Că nu sunt meschin, îmi dau seama ce repede poate dispărea frumuseţea, însă caracterul se înfrumuseţează în timp. happy

| juniper a răspuns:

Interiorul conteaza.

| asdgfhresry a răspuns:

Normal ca interiorul. Fizicul se "uzeaza" dupa un timp. Eu plac un baiat pe care nu l-am vazut decat o singura data(de craciun) si este simpatic. Dar imi place de el pentru ceea ce este el cu adevarat. Cei care sunt preocupati cu aspectul fizic sunt superficiali si falsi.

| eveline a răspuns:

Serios acum.nu vreau sa ma cert cu nimeni dar sa nu fim Ipocriti! Toti ne uitam intai la cum arata persoana apoi la sufletul ei dupa ce scoate o vorba din gura...(vb doar de cativa, nu toti).

| HappyPills a răspuns:

Majoritatea prefera aspectul fizic, putini sunt cei care mai dau importanta aspectului interior

| cslx a răspuns:

Aspectul interiorlove struck
cel fizic mai putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel interior primadata dar apoi si cel fizic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim sinceri... prima data cand vezi o femeie conteaza aspectul fizic. Apoi daca ai placerea s-o cunosti te indragostesti de sufletul ei.
Insa daca ne gandim la o relatie, casatorie, conteaza amandoua in proportii egale, deoarece nu putem iubi o femeie urata si nu putem sta langa o femeie mizerabila sufleteste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vezi o persoana, nu esti ghicitor ca mine sa-ti dai seama daca este BUNA sau nubatting eyelashes. Dar te uiti la fizicul ei, si incepi : - Mama ce pectorali :X:X, ce masina bengoasa si ce buzunare pline... apoi treci la faza cu acea cunoastere interioara.
Dar daca va cunoasteti de o viata, si pe la 18-19 ani credeti ca va potriviti, atunci persoana respectiva poate sa arate oricum. Atunci aceea dragostea te va orbi si iti vei da seama abia peste 20-30 de ani ca ti-ar mai trebui o bunaciune langa tine, si iti iei amant/a big grin.

| ZambescSiGata a răspuns:

Conteaza aspectul interior normal, deoarece nu poti sa fii prietena cu o persoana care sa arate bine si sa isi bata joc de tine pe strada!