| nikol_8225 a întrebat:

Cat de mult conteaza aspectul fizic la o fata pentru tine? Si cat conteaza aspectul pshihic?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

50/50.

| bogdan3vl a răspuns:

Pe mine ma intereseaza mai mult ce e in interior decat ce este pe esterior adica ce gandeste ea,sa fie civilizata sa, credincioasa, politicoasa etc
conteaza si aspectu fizic dar foarte putin
funda plssssss big grin

| Mary_5158 a răspuns:

Si eu sunt curioasa, desi cred ca e just ca ca aiba o importanta mai mare aspectul psihic si nu fizic. pentru ca(spre exemplu) daca urmeaza sa te mariti (ori sa te insori) ce ai vrea sa ai linga tine, o papusa ori o pesoana inteleapta?

| Josh a răspuns:

Salut! Eu momentan ca baiat conteaza pentru mine mai mult aspectul fizic ( bine nici sa fie proasta rau ) daca e mai prostuta nu ma deranjeaza dar nici chiar chiar... Deci :
-65%=Aspectul fizic
-35%=Aspectul psihic ( ma repet nici chiar o proasta sau o nebuna ) big grin

| qcristi a răspuns:

Eu as zice ca 75% aspectul fizic si 25% aspectul psihic (daca e 25% nu este 0% deci nu trebuie sa faca un baiat pe nebunul ca o sa creaza ca nu conteaza asta pentru o fata) RASPUNSUL ESTE EXPERIMENTAT By Je