| ellaells a întrebat:

Ce credeti ca este cel mai frumos lucru la o femeie si ce ar trebui sa isi puna in valoare cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Knife00 a răspuns:

Pe primul loc. taria de caracter. Al 2-lea : zambetul. Al 3-lea : sa stie sa se imbrace..sa nu se imbrace cu tricouri din alea rupte sau mai stiu eu ce. Pantalonii(blugii ) taiati sunt ok, dar restul nu. Si al 4-lea : sa stie sa se faca tanara oricat de batrana ar fi ea. Aa, da, inca ceva, al 5-lea : sa stie sa intre pe sub pielea omului..sa se faca placuta.

| ellaells explică (pentru Knife00):

Perfect raspuns! Am sa tin cont

| Knife00 a răspuns (pentru ellaells):

Mersi de apreciere.happy

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Pe primul loc aspectul fizic, si pe locul doi, dar la fel de important este caracterul care denota cat de femeie esti de fapt.

| zurick a răspuns:

Pe fiecare femeie o avantajeaza altceva.https://www.google.ro/......https?/url

| KristalPop a răspuns:

Creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că cel mai important e caracterul unei femei.Nu cred că ar putea fi numită o femeie aceea care stă şi sparge seminţe în timp ce se uită la telenovela de la ora 4(sau nu ştiu ce oră), care înjură mai rău ca un bărbat, fumează, bea şi se ceartă cu ţaţele din sat.
Nu am agreat niciodată astfel de "femei".
O femeie trebuie să fie finuţă şi chiar dacă mai are momente de lenevire(în care se mai uită la televizor sau mai vorbeşte cu cineva)nu ar trebui să o facă într-un mod dizgraţios.

| neca a răspuns:

Nimic in particular
toatalumea ar trebui sa incerce sa fie un individ bun din orce punct de vedere