| pysymeo a întrebat:

Ce credeti ca se va da la bac romana real anul acesta? Ati auzit zvonuri referitor la asta?

2 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Se va da geometrie articulata cu un bat pe tine daca nu inveti sau nu ai invatat pana acum.

Vrei sa-l iei? INVATA!

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Indiferent de ce pică, tu trebuie să știi să scrii câte ceva pentru fiecare eseu (asta dacă nu vrei să joci ruleta rusească). Niște materiale simple pentru subiectul III la română găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html