| acerr a întrebat:

Ce credeti de michael jackson?
am vazut documentarul facut anul acesta,cu abuzuri,marturii, poate ati vazut si voi

4 răspunsuri:
| acerr explică:

Eu l.am pacut f tare, si nu prea cred ce spun barbatii aceia. Poate o fi adevarat, dar... nu stiu

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu...am auzit doar de el. Dar cum n-am ascultat prea multă muzică de la Michael, nu știu!

| SG1995 a răspuns:

DoarmEa cu copii în caz, avea o cameră pe care erau o grămadă de postere cu MCaulyn, deci era clar că omul era dereglat psihic, să fi fost pedofil nu m-ar mira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un adevarat zeu al muzicii, cu o voce de aur. Imi plac piesele lui. Acuma ca avea si el vicii dar cine nu are?
https://www.youtube.com/watch?v=Zi_XLOBDo_Y