| Ciprian271 a întrebat:

Ce credeti despre michael jackson?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Un artist bun...happy imi place foarte tare
imi pare rau ca a murit desi orice om moare pana la urma
imi pare rau ca a dus o viata grea chiar daca avea faima bani dar nu avea cel ce e mai important pe lumea asta happy iubirea si increderea in oameni care l-au omorat

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Un cantaret deosebit ce a avut un har dat de Dumnezeu pe care a stiut sa-l puna in evidenta pentru a ne putea si noi bucura de el. A insemnat mult pentru lumea muzicii de azi.

| marsy a răspuns:

Un bun cintaretz. in vremuri mai vechi. love struck
un drogat care si-a batut joc de corp tongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Un mare artist care a incantat inimile multor oameni.

| catalina_2916 a răspuns:

Un adevarat artist, un adevarat parinte pentru copii lui, un adevarat copil pentru parintii lui... j un adevarat idol pentru mine...cu asta am spus tot happy

| Chuck a răspuns:

A facut muzica buna.

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Un artist cu un talent aparte cu multe calitati care din pacate a muritcrying

| mesuoana14 a răspuns:

Eu nul cunosc nu i-am fost fan dar cred ca era un drogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca artist este bun dar ca om s-a declarat mintuitorul europei de est si de atunci nu-i mai suport decit muzica.