| Valig8 a întrebat:

Ce credeti de pagina mea de facebook mai trebuie ceva, am avut multe critici sad sad sad facebook.com/BheBerberita

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Ce incerci sa demonstrezi prin faptul ca razi de cineva. eu cred ca asa ar trebui sa faci, daca te crezi destul de amuzant creaza o pagina in care sa nu razi de cineva.

| Valig8 explică (pentru TheRealDaniel):

Eu nu rad de persoane doar de actiunile lor, si multe imagini sunt desente sau animale haioase happy tongue mersi pentru rasp

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Valig8):

Nu o lua ca pe ceva jignitor. era un sfat desi nu prea pare daca o citesti cu intonatia gresita, fii original si creaza ceva amuzant pe placul tuturor ca sa nu mai primesti critici.