| Deby' a întrebat:

Ce credeti despre anonimi?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Pai ca sa fie intrebari inteligente, e nevoie de oameni inteligenti... si sincer, cam ducem lipsa de asa ceva. Deocamdata avem doar oameni cu arfe, fite si talent... aa si cu sclavi mai noulaughing

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu am nimic cu anonimii.Am probleme cu toţi care pun întrebări aiurea indiferent dacă au cont sau sunt anonimi. Poi dacă avea 11 si şi'a pierdut virginitatea ce era să zică?"Fraţilor am 18 ani(de fapt am 11 da sa nu zică unii că's prea mică) şi mi-am pierdut virginitatea... xoxo"? Au probleme cu căpusorul dar nu avem ce face.Relaţiile dintre părinţi şi copii sunt destul de proaste, nu există prea multă comunicare şi din cauză că nu sunt informaţi, copilaşii fac prostii. Şi dacă la părinţi nu pot apela atunci ei apelează la noi cu speranţa că vom avea răspunsul la întrebarea lor chiar dacă e stupidă şi "strigătoare la cer"cum îmi place mie să'l citez pe Andy Anderson(din viaţa cu Louie happy )

| Hmmmm a răspuns:

In primul rand acesti anonimi nu au mai mult d 13 ani ca tine d altfel.in al doilea rand nu pot sa va inteleg mai! dc dracu nu sunteti in stare sa va asumati ceea ce ziceti aici? stam si ne ascundem dupa deget nu? cu frica sa nu care cumva s afle ce probleme am.pai dc dracu suntem aici? nu ca sa te ajutam? crede-ma ca multi au aceeasi problema ca si tine da isi asuma acest lucru si sau atat d mult curaj incat sa intre d p un cont si sa posteze o intrebare sau un raspuns.sa nu mai vb d faptul ca repetati acelasi intrebari legate d vedete si idiurile sau varsta lor sau cat d lunga o aveti sau cum va masturbati. p d alta parte daca e sa ne gandim logic si rational sunt sanse d mai putin d 1% sa te cunoasca cineva d aici si in realitate.ma intreb oare cum sunteti in viata reala daca aici nu aveti suficient curaj sa va asumati problemele si propria persoana.imi pare rau pentru voi.

| unione a răspuns:

Tot nu ai invatat sa scrii domnisoara?

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu am nimic cu anonimi care pun intrebari care au un raspuns logic de care au nevoie, dar sunt unii care pun intrebari cum ai zis tu.

| procust a răspuns:

Cred ca aici e un site unde ajutam oameni, indiferent de intrebarile pe care le pun! poate e extrem de important pentru persoana de 11 ani sa i se raspunda la intrebare, chiar daca tie ti se pare stupida! poate acele persoane nu au pe cine altcineva sa intrebe sau sunt mai timide si atunci le ajutam noi! referitor la anonimi eu nu am absolut nimic cu ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spui ''intrebari inteligente'' te dai exemplu pe tine, nu? Sfat: cand scrii, tine ochii pe tastatura, nu te mai uita pe pereti. Sa nu mai vorbesc de fraze incepute si neterminate.