| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare! ce credeti despre sutele de ANONIMI de pe TPU? adica eu vad niste raspunsuri date de unii anonimi din lipsa de logica, alte raspunsuri date tot de ei copiate de la membrii comunitatii etc etc.

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Raspunsurile date in bataie de joc trebuie ignorate mai ales daca sunt data de niste persoane care nici macar nu au curajul sa isi spuna parerea direct nu prin anonim. exista cazuri in care e bine sa fi anonim sau cel putin e folositor. de exemplu daca vrei sa pui o intrebare ma intima sau de o importanta vitala onetru tine si nu ai vrea ca un prieten de pe TPU sa afle acel secret al tau. Mi se pare singurul caz in care e ok sa fi anonim. in rest consider corect si civilozat sa iti asumi responsabilitateta de a plati pentru (de exemplu) un limbaj neadecvat sau raspunsuri incoerente.

1 răspuns:
| curiozitatea a răspuns:

Sa fie obligatorie logarea inainte de a da un raspuns.
Si chiar daca cel logat nu are numeele.Adica eu de exemplu am "curiozitatea" de oarece poate am niste intrebari de pus care sunt intime si nu vreau sa se afle ca eu am pus aceasta intrebaare. Dar macar dupa email sa le stearga contul TPU celor care vorbesc urat.si dau raspunsuri aiureahappy
Funda?:d