| Juvetele07 a întrebat:

Ce credeți despre bărbații cu mustață?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Moda veche.
Adica expirata.
E misto doar daca e amuzanta, si se potriveste cu personalitatea persoanei.

| Freya1 a răspuns:

Fiecare cu preferințele lui, și cum ii sta bine.

| mentholinks a răspuns:

Aceeasi care o am despre femeile cu musteata.

| Dismally a răspuns:

Cred ca arata ca dracu big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Asta e o intrebare foarte buna.Eu personal in viata mea nu am simtit atractie fata de barbatii cu mustata.Au ceva comun in caracter acesti barbati care pentru mine nu e simpatic deloc. Ceva de genul cum e pisica si cainele.Adica sunt oameni carora le plac pisicile la alti oameni le plac cainii.Pe undeva si asta este ceva ce porneste din interiorul tau si nu poti da un raspuns logic ca de ce? Numai. Pentru ca asa simti.Eu prefer barbatii fara mustata si cainii.Dar in mod sigur exista persoane care prefera pe cei cu mustata.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu am o părere anume. Își lasă mustață dacă crede ca ii sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. E doar o preferință.