| BuGsstormbunny a întrebat:

Ce credeți despre Fenomenul La Ninã din acest an? Cum va afecta acesta iarna, primăvara si vara? Credeți ca se va opri pana la vara?

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!

De curand am citit un articol scris de o echipa de experti.
In articol scria ca timp de 10 ani, Pamantul este mai aproape de soare, iar 10 ani mai departe. Aparent a inceput deceniul in care planeta noastra este mai aproape de soare, deci va fi mai cald iarna.
Banuiesc ca este normal sa se intample asa ceva si cred ca nu va influenta decursul firesc al anotimpurilor.