| MisterKat a întrebat:

Ce credeti despre: http://www.elystar.ro/modules/news/article.php?storyid=1 526?

Astept parerile voastre, experientele voastre, sfaturile voastre. Sa vedem ce putem face pentru a schimba ceva, ce ziceti, merita incercat?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga prieten, ma bucur ca ai descoperit ceva diferit de ceea ce marea majoritate refuza sa accepte, articolul este deosebit, intrebarea mea este, ai unde sa aplici aceste valori si moduri diferite de a trata provocarile vietii? Cine te sustine, ai un grup de prieteni care ar impartasi bucurosi cu tine aceste principii de viata, ai posibilitatea avand la baza aceste valori sa te bucuri si de rezultate finaciare? Daca da, spune-mi cum daca nu, ai fi curios sa afli o posibilitate?

1 răspuns:
| Kassandra1408 a răspuns:

Iti recomand filmul "The Secret" - acolo, informatiile din articol sunt explicate mult mai bine happy Eu cred ca nu ai ce pierde daca incerci.