| DonHunter a întrebat:

Ce credeti despre persoanele nascute in zodia Leu? big grin Eu sunt Leu si ma mandresc. Deci? Voi ce credeti.

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Evident ca te mandresti si daca ai vedea vreun raspuns negativ te-ai enerva la culme, nu? Persoanele din zodia Leului sunt greu de inteles si de multumit. Iti spun asta din cea mai proprie experienta. laughing Totusi, cred si faptul ca sunt prieteni de incredere si nu sunt genul persoanelor care ii tradeaza pe cei apropiati, deci sunt super din punctul asta de vedere insa sunt al naibii de posesivi si se enerveaza foarte repede atunci cand un lucru nu este asa cum vor ei. Daca imi permiti un sfat. Te roooog, daca esti gelos vreodata pe prietena ta, spune-i din prima, vorbeste cu ea, matur, nu te comporta ca un copil. laughing

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice om se mândrește în felul său, indiferent de zodie!
www.elystar.ro, secțiunea zodii
Pa, pa.

| DimLight a răspuns:

Oamenii sunt cam prosti sa faca presupuneri in functie de data la care e nascut un om, din partea mea poti fi si porc daca estin un getleman nu conteaza ce conceptii au cei din jurul tau e prostia lor nu a ta. uita-te la raspunsul lui Mariak si zi-mi daca nu ti se pare amuzant, sau daca ii dai mai mult de 14-15 ani laughing

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Personal n-am nimic q aceasta zodie doar ca ma enerveaza un pic pentru ca au o incapatanare uluitoare si totodata sacaitoare bine depinde de persoana [ uite cine vb eu, Beberbeaca laughing]. Deci desi ma enerveaza cand ma cert q un leu deoarece fiind amandoi incapatanati nu ne intelegem bine insa cand privesc cum un leu domina o alta zodie q tupeul si laughing mandria sa happy este chiar amuzant happy
Pa-pa happy

| CharlieHarper a răspuns:

Eu personal le admir pentru că sunt zodii de foc, dar depinde și în ce zodie au ascendent happy

| Mariak a răspuns:

Eu una, urasc leii (fara niciun apropo). Sunt orgoliosi si foare incapatanati. Ei nu realizeaza ca de fapt prin obsesia lor sa fie ca ei, pot pierde persoanele dragi. Parte cea mai nasoala e ca nici nu o sa regrete. Pentru mine, leii ma ranesc. Asta poate pentru ca sunt recent desparita si a fost leu sad