| karra a întrebat:

Ce credeti despre taxa pusa pe fast-food, dulciuri si sucuri?happy

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poate cu ocazia asta romanii vor deveni putin mai sanatosi.
Este o taxa propusa de Ministerul Sanatatii.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cred ca avem un avantaj in toate astea, si anume ca vom avea un stil de viata mai lejer pentru stomacelul nostru. E ok, insa statul da dovada inca o data de hotie si perversitate. Vor sa ne jecmanesca de toti banutii pentru ca ei sa pot "baga la ghiozdan" tot soiul de mancaruri, prajituri si bauturi acolo la Casa Poporului! Vezi editia "Romania te iubesc!"

| Butsilee a răspuns:

Care? cea de 0. 2?

| smaranta a răspuns:

Azi maine o sa ne taxeze si aerul respirat.Astea-s deja semne de disperare inseamna ca e groasa gluma.

| hiphopbeatz a răspuns:

Inca ceva pe care statul sa ne ia banii. Ca de obicei Romania se ia dupa alte tari, dar din pacate prost, se mai intampla si in educatie.

peace sign

| di@n@ a răspuns:

In curand statul ne v-a pune taxa si pe aerul pe care il respiram.

| milliondollarslover a răspuns:

O prostie, asta e. Urmeaza sa puna taxa pe oxigen.