| DeyvDavid a întrebat:

Ce credeti, e mai frumos sa daruiesti sau sa primesti fundite?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu cred că funda reprezintă cine ştie ce, iar un cadou înseamnă ceva deosebit, căci altfel nu ai mai avea acea bucurie când ai primi sau dărui ceva. Prin urmare, cel puţin pentru mine nu e o bucurie nici să primesc şi nici să dăruiesc fundiţă. Eu o consider doar o apreciere la un răspuns, sfat şi atât.
Succes!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Sa daruiesti, sa stii ca acel raspuns recompensat de tine te-a ajuta in problema tahappy

| dana85 a răspuns:

Daruind, primesti.E luna cadourilor, cel mai important lucru este sa aduci bucurie si fiecare lucru bun ti se va intoarce indoit.

| Pyssaa a răspuns:

Sa primesti normal :X