| yahel20 a întrebat:

Ce credeti exista fantome? eu unu nu prea cred :|. Ma uit la Filme Horror si mi se par Comedii. Stateam seara pe la 1 Noapte pe Discovery si ma uitam la A Haunting povesti interesante dar Trucate la maxim mai nou ma uit pe AXN-SCI-Fi la Vânătorii de fantome mi se pare interesanta emisiune si nu cred ca e trucata. Ma intreb daca exista locuri asa zise"Bantuite" in Romania si unde? Mi-ar place sa le vizitez si sa simt pe pielea mea. Daca stiti ceva locuri va rog sa postati si o sa imi fac timp sa le vizitez am numa 22 de ani deci am timp :D si poate sunt persoane care vor sa mi se alature.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ajungi in infern si ai fost o persoana rea in viata acolo vei vedea fantome pana te saturiwinking

| aaaa12345 a răspuns:

Cred, mi s-a intamplat. Am 10 ani.Eram la bunica in vizita la tara.Stateam intr-o camera de a ei cu o fata de 13 ani eu am invitat-o in camera aia deoarece in ea au stat mai multi oameni morti.Eu si ea am vazut o siluieta de om in umbra nu era nici tata nici bunica nici vreun vecin.Amm esit imediat cu ea, amandoua stiam ca se intampla ceva daca intram.

| Flori a răspuns:

Www.unica.ro/detalii/.../locuri-bantuite-romania-6731.html
www.descopera.org/paranormal-case-bantuite
Se spune ca ar fi multe locuri bantuite in Romania:case, biserici, paduri, strazi! Probleama e ca nu e nimic demonstrat, inca! Si cum ar putea fi demonstrat faptul ca da!, exista fantome? Printr-un eventual interviu?:)N-as prea crede c-ar accepta vreuna(fantoma, zic!).
Emisiunea de pe Discovery e interesanta, desi jocul actoricesc lasa de dorit. Dar, de multe ori, persoanele implicate direct in "bantuiala" fac marturisiri socante. Emisiunile sunt, din cate se pare, inspirate din cazuri reale.
Vanatorii de fantome nu ma prea incanta! Sa le lase domne'-n pace, ce au cu ele?:))Fac un soi de:"stati c-acu va bantuim noi!". Nu-mi place. Punct.
Te-ai uitat la serialul "Ghost whisperer"? Chiar daca nu sunt reale, povestile sunt impresionante, si-ti dau, de cele mai multe ori, fiori.Plus ca depaseste, ca si calitate, orice film horror.

| Miuriel a răspuns:

In primul rand nu exista fantome, ce vezi la Tv sunt trucaje. Daca auzi de locuri presupus bantuite si observi ceva asta este in mintea ta.Nu exista decat un singur lucru de care poti fi sigur si acela e Dumnezeutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista! fantomele exista! eu nu am prieteni adevarati! eu o am pe Carmen decedata in anul 1928! este o silueta frumoasa si imi este prietena buna! am 8 ani pentru curiosi!