| Joker3134 a întrebat:

Ce credeți încălzirea globală va avea loc?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Are deja loc lol. Se topeste gheata din Antarctica intr-o veselie, dar o sa ne doara doar cand se umfla oceanele si inunda o gramada de locuri in viitorlaughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu este deja aici? Uite, parca o si vad pe fereastra, imi face cu mana.

| mgtow a răspuns:

Cand dispare glaciarul de tot - de aia e buna masina electrica

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Joker3134):

Dumnezeu stie, tu traieste viata ca de restul se ocupa banditii din bruxelles cu clima si mediul ambient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incalzirea globala care este cauzata de gazul de sera, si tot felul de industrii. Este mai probabil ca serele sa se inmulteasca pe viitor.
Nu e ceva rau ca se topeste gheata, se incalzeste, e rea lipsa de vegetatie din spatiile deschise.

| SilentRain a răspuns:

Da la un moment dat