| IoanaMra a întrebat:

Ce crezi despre persoanele emo? (fac referire la cele adevarate, cele care chiar au probleme grave) Te rog sa vorbesti doar daca cunosti si fara inventii! big grin happy

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu exista persoane emo, exista persoane care sufera de depresie.Acei "emo" sunt doar niste copilasi care abia au dat de greutatile vietii sau vor sa atraga atentia prin stilul vestimentar de prost gust si coafurile extravagante si... stupide!

Persoanele ce sufera de depresie sunt persoane ca si noi, ce parere as putea avea despre asta? E ca si cum ai fi intrebat ce parere avem despre persoanele care au SIDA.

| Anduciu a răspuns:

Majoritatea persoanelor cu probleme grave nu se imbraca tru si nu-si fac freze de cocalari.

| AlleHatesYou a răspuns:

Eu zic ca sunt persoane "true". dupa mine, eu nu sunt emo... desi toti zic ca sunt da na, nu asta e important oh go on. sunt persoane faine majoritatea, uneori mai ciudatei... trebuie intelesi, sunt speciali (:.