| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ce culoare credeti ca e cea mai frumoasa la vestimentatia unei fete:p? Dar stilul de imbracaminte care va place cel mai mult la o fata? (intrebare si pentru fete si pentru baieti)

Răspuns Câştigător
| happy.....withoutyou a răspuns:

Depinde de culoarea parului:
1.brunetelor le sta bine in orice culori, de asemenea si fetelor cu parul negru
2. celor blonde le sta bine in :alb, negru, roz pal, rosu
3. celor cu par saten (ten deschis)la sta foarte bine in combinatia alb-rosu, dar si alb-negru, albastru, mov

Nu as putea spune ca exista o culoare superba care le sta cel mai bine fetelor, depinde cum e asortata! IN legatura cu stilul, de ex, stilul meu e sportiv, elegant si la mijloclaughinghainele mele sportive au intotdeauna o finete deosebita, ce ma fac sa arat nu numai ca o :fotbalista, dar si ca o domnisoara rafinata.imi place stilul Italian si Norvegian, ambele sunt elegante, dar foarte comode, ceea ce le face si sportive.imi plac bluzitele si tricourile mai lungi, pina pe la jumatatea piciorului de sus(imi cer mii de scuze dar am uitat cum se numestelaughing)te pup si sa stii ca nu conteaza hainele anume, ci modul in care le asortezi!

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai mie d exemplu imi place sa combin negru q alb

| arysa a răspuns:

Cred ca orice culoare este frumoasa daca stii cu ce sa o asortezi. Am haine de aproape toate culorile si ma imbrac in ele in functie de starea pe care o am in ziua respectiva.Si in afara de asta nu conteaza neaparat haina si culoarea ei ci atitudinea pe care o adopti atunci cand porti lucrurile respective.

| pepenerosu a răspuns:

Eu sunt blonda.si ador rosuuul:X.se pare ca se potriveste cu descrierea lui g.missyoumuch.r big grin dar si negru port multbig grin
eu zic ca depinde la fiecare de culoarea parului si chiar si a pieliihappy. si poate chiar a ochilor, dar fiecare cu ce ii place.in general cine e mai. obeza... e bine sa poarte haine mai inchise la culoare.
o zi perfecta!:*

| billy69 a răspuns:

Buna, eu personal ador culoarea mov, dar nu m-as imbraca toata in mov, as asorta cu alb, sa para mai calda culoarea mov, iar stilul nu defineste personalitatea, de obicei felul cum le porti, atitudinea spune ceva despre caracter, nu lasa sa-ti dea hainele valoare, dale tu valoare lor! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fusta scurta si culoarea negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fiecare are preferinte diferite Mie imi place mult culoarea bleu si roz. loredana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este gri