| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori prefera fetele sa vada in haine la baieti?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nici asta nu e întrebare de-a dreptul penibilă...Roz cu picățele căcănii.

| justanotheruser99 a răspuns:

Conteaza? Poarta ceea ce iti place tie, doar ai si tu o personalitate, ceva... nu?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Căcăniu.

| deeeaqq a răspuns:

Roz.

| ShaOfHatred a răspuns:

Negru.Parerea mea doar.

| GoldenZenith a răspuns:

Fara haine. Aia e culoarea cea mai buna. laughing)
Roz, desigur love struck si multe paiete. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu, dar MULT rosu! Rosul este culoarea pasiunii si a iubirii, iar in retina, globul ocular sau pupila oricarei fete se afla un mic tauras care este starnit de aceasta culoare. Nu conteaza daca tipa este tocilara, pitipoanca, manelista, rockerita, emo etc. - orice tipa este atrasa de un baiat ce poarta rosu. Fara excepsie, sa mi se decojeasca semintele singure daca te mint eu! ( ok ok n-am bani de mieji, m-ai prins... sunt saracie ) Modelul tau in viata trebuie sa fie State Porcovarul, ete asa :
https://farm2.staticflickr.com/1478/23851478143_20e82e05e3_z.jpg