| ody a întrebat:

De ce prefera baieti fetele virgine?

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru ca sunt ''curate''(zicala multora) sunt neatinse, firave, inocente! e si normal nu? insa tin sa-ti spun ca nu sunt toti asa! am intalnit vreo cativa baieti care spuneau ca nu le place ca ''sangereaza''(le vine rau) sau ca nu le place sa aiba rabdare, spunea unul ca nici senzatia nu este la fel! fiecare cu parerea lui!

| Farcas a răspuns:

De obicei ei prefera fetele cuminte.Rar gasesti baieti care se prefere fetele baietzoasa, care o fac cu primul care ii iese in cale, care se imbata la petrecere de nu mai stiu cum a ajuns acasa a doua zi etc. Fetele virgine au in ochii baietilor un plus si acel sentiment de,, puritate,,
Mai ales ca se simt mandri sa fie ei primii din viata fete pe care o iubesc happy

mariana
| mariana a răspuns:

Pentru ca acele fete sunt pure si nu au un "palmares" la capitolul relatii sexuale, precum si pentru faptul ca, ei vor sa fie "initiatorii" in tainele dragostei.
Ar mai fi un motiv si acele ca, nu le plac comparatiile ori daca nu au fost primii la fata respectiva, se tem ca nu vor obtine o "performanta" similara ori mai buna cu cea a antecesorilor.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Iubi a fost cel mai fericit ca el a fost primulbatting eyelashes a zis ca e mandru de asta si ca ma iubeste mult. si ca e mandru de mine ca nu am facut`o si ca el a fost primul

| alina_3473 a răspuns:

Ca sa se laude la prieteni sa mai puna una pe lista

| cami_5314 a răspuns:

Baietii prefera virginele? Eu nu stiam astatongue. Probabil ca unii baieti prefera virginele din timiditate, lipsa increderi in sine, se gandesc poate ca nu sunt bolnave de diverse etc. Si apoi nu exista presiunea psihica a fostului (ca a fost mai bun sau nu decat el), poate sa explice eventualul lui esec mai usor, pentru ca ea oricum nu stie la ce sa se astepte. Unii poate sunt sadisti si le place sa provoace durere. Sau poate considera ca prima data nu se uita niciodata si vor sa fie memorabili...
Oricare ar fi motivul, nu toti baietii gandesc asa. Fiecare om este in felul lui, si are preferintele sale. Sunt baieti care fug de virgine, ei nu vor una care nu stie nimic, si gandesc ei 'de ce trebuie sa o invat eu ceva?', 'de ce sa-mi bat capul?','de ce sa fac eu tot?' s. a.
Cred ca majoritatea nu se incadreaza in categoriile de mai sus. Astea sunt extremele. Cand un baiat iubeste o fata nu cred ca se gandeste prea mult la lucrul asta.
Multa sanatate si sa nu mai ai astfel ce certitudini ca viata nu e in alb si negru. pa pa

| georgiana_5779 a răspuns:

Pentru ca se simt mandrii cand ei sunt primii in viata unei fete... dar daca te iubeste o sa te asteptehappy

| Meteora a răspuns:

Ca viitoare sotie, as prefera normal o virgina, o fata care nu a mai fost atinsa de nimeni inaintea mea, o mama curata pentru copiii mei.

Sa va dau o veste.In orient stiinta a descoperit ca primul barbat care se culca cu o virgina si ejaculeaza normal o marcheaza pentru toata viata!
Ce este asta? Pe cai umorale se transmite o matrice genetica spre ovare in astfel incat viitorii copii ai acestia vor avea intre 15 si 25 de procente caracteristicile acestui prim barbat! Deci daca va avea copii cu alt barbat, acei copii vor mostenii intre 15 si 25 procente din caracteristicile primului si nu ale tatalui biologic.
Nu mai conteaza cati barbati a mai avut.Primul conteaza!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa mine. le prefera doar pentru ca nu au experientza.sh nah ca sa nu se faca de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina ori nevirgina... nu tot fata/femeie e? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca sunt neatinse...si se simt mandri de astatonguesi ca sunt primi ii viata lor...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoare intra mai greu si fac senzatie mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu isi baga surubul in orice piulita fara filet!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea prefera ody.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se simt mai bine atunci cind o fata e virginatongue...

| beauspirt a răspuns:

Se simte mandru

| Peta a răspuns:

Nu ia imblat nimeni la putulica, si na facut sex.

| Peta a răspuns:

Sa vada cum intra puta