| Shameless a întrebat:

Ce fel de baieti, prefera fetele?

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Frate, iti zic eu...multe fete prefera baietii cu BANI.
sau cu **** mare (scuze pentru cinism)
sau cu ambele.

5 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Pai: cei care stiu cu adevarat sa se poarte cu o fata, adica sa-i acorde intotdeauna atentie, sa o alinte, sa-i vorbeasca frumos:Xsa fie mai indraznetihee hee, glumeti si sa aiba simtul umoruluibig grin

happy

| kytyna a răspuns:

Flocoşi, soioşi şi năduşiţi la ovoide...big grin

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Cam tot ce au spus ceilalti membrii.Eu una vreau un baiat sincer, foarte foarte credincios, si sa ma iubeasca intr-adevar.Nu ma intereseaza exteriorul ci interiorul.

| berelahalba a răspuns:

Depinde de fete, azi cam toate prefera genul sclavu standard, frezati ca niste maimutoi etc nu mai au gust fetele din ziua de azi multe dintre ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fete. Unele ii prefera timizi, altele indrazneti, inalti/scunzi, seriosi/glumeti si tot asa. Fiecare are o descriere in minte. happy