| NiceBaby a întrebat:

Ce cursuri, activitati adaugatoare as putea practica(sa nu fie inot, sau dans)
Am 13 ani

2 răspunsuri:
| IsabelaBianca a răspuns:

Se numesc activitati educationale extracurriculare. happy Si pot fi: dans (sportiv sau de societate)- indicat varstei, teatru, cercuri de literatura, desen, voluntariat (in ecologie, de exemplu), cursuri de canto, cursuri de limbi straine... uite numai cateva optiuni.

| th0xik candy a răspuns:

La ce te referi cand spui adaugatoare? in orice caz poti sa faci desen, gimnastica, atletism, baschet, volei cam atatea imi vin in minte acum sper sa-ti fie de ajutorwinking