| NiceBaby a întrebat:

Stiti, vreau si eu ceva adaugator in afara scolii...si m-am gindit la niste cursuri poate, de croitoreasa sau de designer vestimentar.
Dar am 13 ani...
Cind as putea merge la asa cursuri?
Sau ziceti-mi alte activitati interesante in afara scolii(in afara de inot, baschet, volei dans...nu-mi plac)

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Domnisoara, interesati-va in orasul d-voastra, unde se tin astfel de cursuri si discutati si cu parintii d-voastra si inscrietiva. Este un lucru bun. La noi, in Severin, exista institutia numita : "Casa Tineretului", unde se poate inscrie orice persoana, cred peste 7 ani si sa isi aleaga ce doreste sa studieze. Totul depinde de vointa si bani. Pot costa, iar preturile lor pot reprezenta o piedica. Eu lucrez in domeniul confectiilor de imbracaminte si e o meserie frumoasa, dar lipsita de satisfactii financiare. Deci mult succes!