| anonimul0724 a întrebat:

Ce deodorant folositi?
Ceva sa tina macar 12ore?
Deodorantul spray sau deodorant bilă?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

La mine deodorantul cu spray functioneaza mai bine decat cel cu bila. De obicei daca folosesc acelasi deodorant (aceeasi firma, acelasi model) mai mult de 2-3 luni incepe sa isi piarda din efect si trebuie sa il schimb.
Incearca mai multe tipuri (spray, cu bila, crema etc.) si vezi care merge mai bine pentru ca la fiecare om e diferit. Poti sa iei si din alea bio, fara aluminiu de la farmacie. Sunt mai sanatoase, dar din nou, nu la toti au efect. La mine nu au, spre exemplu. Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alea spray functioneaza mai bine la mine, alea cu bila nu tin pana seara

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lasă-le pe ambele. Încearcă un deodorant stick.

| Kerre a răspuns:

Personal folosesc spray pentru asa ceva, mi se pare mult mai usor de folosit si tine mai mult timp ca cel cu bila.