| SaveTheNature a întrebat:

Ce detestati? ce iubiti?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Iubesc multe stiute si nestiute.
Iubesc soarele,dragostea, fetele frumoase, filmele, cartile, calatoriile,prietenii,umorul, vantul, intalnirile, ciocolata, plimbarile prin ploaie,simplitatea inimii, viteza, muzica,berea rece, mintile labirintice, garile si trenurile, oamenii buni, sinceritatea, fotografiile, misterul.

Detest rautatea gratuita, mintile inguste, proasta crestere, bataia de joc, machiavelismul, alegerile gresite, ipocrizia, banalul.

Prefer sa simt ca traiesc, sa iubesc si sa contez!

56 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

Iubesc persoanele directe, care spun ce vor asa, verde-n fata

| yo547 a răspuns:

Detest minciuna si falsitatea in general oamenii ipocriti si iubesc adevarul si dreptatea.

| yo547 a răspuns:

Ti-a fost folositor raspunsul meu?

| IonelaaaS a răspuns:

Detest sa vad ca lumea nu mai crede in Dumnezeu ..si iubesc tot ceea ce mi se pare ca merita iubit

| Dinamovistul101 a răspuns:

Detest ce merita detestat si iubesc ce merita iubit.

| Zenohells a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Pai bha frate,,, cica detesti ce merita detestat ...si tu ai o poza de profil cu dinamo straight face ...si nu iubesti ce merita iubit ..adika steauawinking

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Zenohells):

In cazul meu e invers big grin

| Zenohells a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Pai u crezi asta..doar pentru ca u ai crescut cu dynamo si e echipa ta de suflet...dar daca te uiti in calsament .....se vede de fapt ..cine e echipa care merita detestatawinking

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Zenohells):

Sezonul asta, dar eu ma uit la fotbal de foarte mult timp big grin Daca tii cu o echipa doar ca e pe primul loc intr-un sezon asta e alt poveste.

| Zenohells a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Steaua = echipa mea de suflet de cand aveam 5 ani ..adik de prin 2002

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Zenohells):

Si a mea Dinamo tot din 2002 de la 4 ani big grin

| Zenohells a răspuns (pentru Dinamovistul101):

laughing.

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Zenohells):

Pasiunea o am de la tata ca si el e dinamovist tot de la o varsta frageda.

| Zenohells a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Da..inainte dynamo era ceva.dar acum ...sa dus borcea s-a dus absolut tot.si poti sa faci diferenta ....intre steaua si rapid o echipa care e pe loku 7 parkasi una care a ajuns in 8-timi a batut-ope ajax si a batut-ope Chelsea la noi acasa si e si pe 1 in clasamen

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Zenohells):

Foarte bine ca s-a dus Borcea, de cand a venit domnu Negoita au inceput si rezultatele bune se vede ca e linistea din punct de vedere financiar si jucatorii se pot gandi doar sa joace cat mai bine..Rapidul e alta poveste, dar se poate gasi si acolo un actionar serios.

| suffarstar a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Ne mai trebuie mijlocasi, doi fundasi si un atacant.

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru suffarstar):

Mda

| w0nderboy a răspuns:

Urasc foarte multe lucruri... mă compensez cu lucrurile care'mi plac.

| Melymonade a răspuns:

Iubesc pisicile și detest să mă ingraș.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Melymonade):

Dacă nu-ţi place sa te îngraşi, de ce nu mănânci mai puţin şi faci mai multă mişcare?

| Melymonade a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cine a spus că nu fac? happy Cum mă ingraș 1 kg, cum mă pun pe regim. De aceea am spus că nu-mi place să mă ingraș.

| Booklover a răspuns:

Detest minciuna si iubesc linistea, pacea si creativitatea, arta happy