| anabelisa a întrebat:

Ce detestati cel mai mult la o persoana?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Bună!
Felul de a se da mare, indiferența. Nu îmi plac astea însă nu fac pe nimeni să se schimbe pentru mine. O vorbă zice:"Decât să încerci să-i schimbi pe alții mai bine schimbă-te pe tine.".

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna, pe acest aspect am rupt legătura cu multe persoane.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Rautatea, nepasarea, dispretul.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
minciuna si falsitateastraight face
O seara frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Minciuna

| Konata a răspuns:

Buna!
Urasc la o persoana atunci cand, dupa ce nu te vede o luna sau chiar o saptamana te pupaceste si te imbratiseaza in mod exagerat si, pe la spate te uraste si te barfeste. Sau atunci cand isi ascunde chipul malefic cu zambete.

O seara buna!

| Gabica a răspuns:

Eu nu urasc ceva anume la o persoana.Ori urasc cu totul, ori nu mai urasc.Şi nu urăsc pe cineva doar dintr-un motiv anume, pur şi simplu...

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Ipocrizia, aroganta si superficilitatea.
O seara placuta!

| Musique a răspuns:

Faptul că mai uită să fie om.

| DNSK a răspuns:

Falsitatea, miile de fete, minciuna, egoismul, rautatea, mandria in exces. sunt destule

| Dariusuu a răspuns:

Cred ca cel mai mult detest falsitatea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Superficialitatea.

| Delicacy a răspuns:

Infatuarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Minciuna,aroganţa,prefăcătoria,mândria,răutatea etc.
Te pup!

| Deliα a răspuns:

Cand minte

| Chronicles a răspuns:

Felul de a se da mare, egoismul, răutatea, superficialitatea, minciuna, cei care se dau drept cei mai buni prieteni, dar care te urăsc şi te bârfesc pe la spate.

| Cuvântul1 a răspuns:

Detest pe cei care vor sa fie in centrul atentie dar de fapt ii foarte prosti si nu realizeaza ca se fac de ras, si pe cei care nu spun ce gandesc despre tine sau despre cei ce ii inconjoara privind totul prin prisma lui.

| beni12 a răspuns:

Tot acea cei rau adica minciuna gelozia furtul etc