| gigiro a întrebat:

Ce doriti sa se schimbe in viata voastra, sa zicem incepand de maine? Ce va nemultumeste cel mai mult la viata actuala?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Mi-as dori macar o zi daca nu mai mult, sa fiu inconjurat de oameni buni la suflet, pe care stiu ca ma pot baza 100% pe ei.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca nu imi sta parul nicicum dimineatalaughing
Si faptul ca am devenit cam insensibila in ultimul timpwinking

| Silvia a răspuns:

Paithinking As vrea sa nu mai existe matematica, profa de geogra si profa de franca si sa dea Strety coltu`laughing.

| Ea12345 a răspuns:

Mi-as dori sa nu mai fiu atat de timida uneori si atat de posesiva big grin

| Alisa a răspuns:

Sa am o relatie frumoasa cu mama mea, sa pot vorbii orice cu ea, sa ii spun tot ce am pe suflet si cel mai important sa ma inteleaga.
Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa petrec mai mult timp cu cei dragi.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cosurile pe fata, nu pot scapa de ele dar nici nu m-a scarpin nu pun mana pe ea nimic nu ii fac fetei in afara ca o spal si imi apar din ce in ce mai multe si vreau sa le scot de pe fata.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Pai in primul rand asa zisii "prieteni" ce nu ma pot ajuta la nevoie. Apoi ar mai fi problema financiara big grin.si cam atat. Nu vreau sa ma schimb cu nimic, si nu ma voi schimba pentru nimeni. Daca cei din jur vor sa ma accepte asa cum sunt binehappy, daca nu iarasi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vremea de afara imi strica uneori ziua. Dar vad ca de maine se incalzestehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nemultumeste sincer ca au fost putine comentarii la capitolul CONVERSATII - subiectul Fiti Noii Pasoptisti, oare a trecut neobservata? acest subiect l-am deschis acum in luna martie! este important, lectura placuta pana la capat :-D