| popmirgea1999 a întrebat:

Ce e aia,, ziua izabelei,,? am vazut ca tot facebookul e cu aia

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Orice ar fi nu ai postat unde trebuie mosule

| lpavel a răspuns:

Ziua Izabelei - e o fata din Constanta care a facut o mica greseala pe facebook si anume : a vrut sa dea o petrecere de ziua ei, s-a laudat pe facebook si vrut sa dea invitatie numai prietenilor ei mai apropiati in schimb a dat : Invite ALL si avea cateva sute de prieteni in lista ei asa ca i-a invitat pe toti laughing) Iar acea invitatie a devenit virala. Cam asta-i toata povestea dar nu s-a sfarsit ca ziua ei va fi candva in Martie... laughing)

| corhaz a răspuns:

O pustoaica de 14 ani a creat un eveniment pe facebook unde a invitat sute de mii de oameni si de atunci toti zic "mergem la ziua izabellei

| fqwaf a răspuns:

O fata care a invitat oameni la ziua ei, oameni necunoscti postand acest lucru pe facebook