| OchiiCaprui a întrebat:

Fratilor care e treaba cu,, Ziua Izabelei,,?? laughing)
Chiar nu inteleg.
Funda

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Izabela si cu o prietena de a ei s-au gandit sa isi faca facebook, si cand vroiau sa seteze data ei de nastere a facut din greseala eveniment si a bifat invite all asadar toti pot participa la acest "eveniment".

| ywar a răspuns:

O tampenie! O ghiorlaniespecific romaneasca, ceva de prost gust specific manelistilor. Nu avem gusturi deloc rafinate. Mai pe scurt - ceafa de porc cu cartofi prajiti si salat de bef. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Izabela este o fetita care trebuia sa isi organizeze ziua de nastere si a trimis pe internet ca eveniment la prieteni. Aia au trimis mai departe si tot asa. Saraca fetita nu a mai tinut ziua de nastere, asa se spune.

| Flory1243 a răspuns:

Una care a făcut event pe Facebook și acum peste 40000 de oameni au dat ca participa. Tipa are aproximativ. 10 ani și are ziua de naștere pe 14 martie

| Sergiu6666 a răspuns:

Pai "treaba" e ca o fata de vreo 11 ani pe nume izabela a vrut sa creeze un eveniment cu ziua ei pe facebook ei bine a si facut-o dar a invitatia a facut-o publica iar invitatiile sau trimis la vre 50.000 de persoane si asa a luat foc fenomenu asta cu ziua izabelei laughing