| KeshaTikTok a întrebat:

Ce e ala un " feedback "?

6 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Feedback... e un raspuns happy adica daca cineva iti trage cu ochiul, asteapta un feedback de la tine ..ca si cum ar fi o reactie sau un semn happy

| DLeonard a răspuns:

Este parerea ta despre ceva anume.

| KeshaTikTok explică (pentru kittyshor):

Mai da-mi exemple.
Mai explica-mi o data, mai amanunti-t.

| kittyshor a răspuns (pentru KeshaTikTok):

E ca si cand cineva te saluta...si asteapta un salut inapoi de la tine... inseamna ca asteapta un feedback happy ..nu exista o definitie. e vorba de un raspuns la o actiune, la un semn sau la chestii de genu. ti-am dat si exemplu mai sus cu trasul cu ochiul..cineva iti trage cu ochiu si asteapta sa-ti vada reactia si felul in care reactionezi..si tu daca ii tragi inapoi cu ochiul sau zambesti, i-ai dat un feedback

| stelyii a răspuns:

Inseamna reactia celuilant la un gest facut de tine... daca ii spui cuiva vorbe urate, acela le va primi un feedback negativ de la tine, adica o stare de nervi sau de frica...

| beki13 a răspuns:

Conexiune inversa, retroactiune, revenire