| Ararat a întrebat:

Ce e cu obsesia asta pe TPU cu un cont e altul? Tot citesc ca Parakeets e Patricia care e PufuletiGratis care e Rosalia care e nu stiu cine. Ce-i asta? De ce va pasa?

11 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu pasa nimanui, doar ca respectiva tot apare cand pe un cont, cand pe altul si pune aceleasi intrebari intruna laughing nu exista nici o diferenta de exprimare, aceleasi subiecte rasuflate laughing si chestii de genul asta.
Cei de pe aici normal cand vezi, cand iti sare in ochi, spui, am raspuns la asta, ai mai intrebat de cateva ori, cauti sa-i arati tu daca ea se face ca ploua si asa vezi cate conturi are.

Unde pui ca ea mai scormoneste, chiar ea intreaba, pune intrebari pe aici, de ce o confunda lumea cu altcineva, de ce spune lumea ca ea are si alte conturi bla bla.

Mie mi se pare ca cauta atentie, nu stiu poate no avea cu cine sa stea de vorba, inteleg, dar macar sa spuna, sa bage ceva subiecte dce astea ce se pot discuta.
Cind vezi ca intreaba daca ai fost la baie azi laughing vorba vine, dar ceva genul asta.
Mai nou Parakeets spune ca ar fi luat-o razna, deci un alt motiv care duce tot acolo, adica la probleme de astea psihice, banui co avea multiple personalitati.
Dar pe aici nu rezolva nimic.Asa ca nu deranjeaza pe nimeni cate conturi are un utilizator aici, doar se discuta.

Dra tu cine esti de iti pasa ca altora lear pasa de Rosalia laughing duopa cum observi te bagi si tu in dicutie, dar banui ca la tine nu se pune laughing tu spui de altii ca lear pasa.

| Ararat explică (pentru relian):

Nu pot sa zic ca imi pasa, e doar curios ca oamenii investesc atata timp si emotii in site-ul asta

| DarknLight a răspuns (pentru relian):

Deci părerea asta o ai tu despre mine, măi Relian. Și eu care te căutam să te readaug în lista de prieteni. Trist!
So trist!
Dar pe noul meu cont, nu mai ești amicul meu.
Adios!
Sper doar să o regăsesc pe PufulețiGratis a mea.

| relian a răspuns (pentru DarknLight):

Nu stiu cine esti, sincer nu prea is curios de persoane care apar azi cu o adresa maine cu alta si tot asa.
Noul tau cont laughing ces cacaturile astea? Un om sanatos la cap are un singur cont si atit, punct.Eu de cand am intrat nu am schimbat absolut nimic pe aici, poate doar poza, in rest nu vad ces cu conturile astea, de parca nu stiu cine oti fi, ori cine va urmareste.

Ce am spus aici e vechi, dar banui ca nu te uiti la data cand a fost mesajul scris, dar ce am spus exact asa este, cei care va schimbati adresele ca pe ciorapi,. santosi mintal, garantat, nu sunteti.
Bafta

| DarknLight a răspuns (pentru relian):

Man!

Tu ai priceput că mi-am șters istoricul și astfel când am dat să mă loghez, automat, cum o făceam de obicei, nu mai avea google, parola mea salvată. Am băgat-o pe cea care o banuiam eu că ar fi și dupa 3 încercări eșuate, TPU mi-a zis că nu mă mai pot loga. Le-am dat mesaj. Mi-au zis unde să scriu ca să mise schimbe parola, am schimbat-o și tot când mă loghez pe vechiul cont, îmi scrie doar "eroare la autentificare".
Deci cum naiba să nu-mi fac alt cont? Când eu mi-am pierdut prietenii.
De altfel, pentru TPU în sine, nu mai mi-aș fi făcut alt cont. Deja mă plictisește totul și oricum nu mai e nimic wow pe aici. Ceva ce să mă mai dea pe spate.
Dar sincer, am unii TPUași de care m-am atașat pe aici și nu voiam să pierd legătura cu aceia. Și printre care credeam că te adaug și pe tine la lista "favoriților" și prietenilor mei virtuali.
Dar după astea mi s-a cam tăiat.
Trist!
Și când mă gândesc că eu te-am invitat în gașca mea și a lui PufulețiGratis, să ni te alături în călători.
Deși azi și cu PufulețiGratis, am traversat niște turbulențe. Pe ea dacă o pierd, chiar îmi voi pierde forever încrederea în oameni. Ea a fost specială în viața mea. Dar au venit și primele turbulențe. Dar sper să mă ierte. happy
Nu o pot pierde. Mi-i prea dragă.

Dar acum chiar m-ai enervat și tu măi Relian. Păcat, că părerea asta o ai despre mine. straight face

| relian a răspuns (pentru DarknLight):

Nu am nici o parere despre tine si despre nimeni.Ce am spus, a fost cand a fost si am comentat la personajul de aici, nu am spus nimic de persoana reala.
Nici nu te cunosc, nici nu stiu cine esti, nu stiu daca esti femeie sau barbat, nu stiu daca esti copil sau adult, asa ca atunci cand spun ceva la adresa cuiva, o fac la adresa unui cont ce mai e si asta pe aici, fctie de ce spune cine are acel cont.

Daca mie atunci asa mi s-a parut, aia am scris, dar e o chestie veche.

Ca idee, stai linistita sau inistit, eu nu am prietenii nici real, dapai pe net, nu am absolut nici un prieten, am ceva amici pe aici, in RO nici amici nu am.

Asa am avut cindva ceva prieteni, dar asta cand eram la scoala, apoi am tinut legatura, dar cand am ajuns pe aici, sau dus fiecare la casele lor, la joburile si viata lor.

Asa ca de ma bagi tu undeva sau nu ma bagi, sincer nu ma deranjeaza, eu is strain, tu esti straina, nu ne-am vazut niciodata, asa ca nu vad sa fie cine stie ce tragedie laughing

Daca sa zic asa te-as vedea, as vorbi ceva cu tine, atunci da, as putea sa spun mai clar ce fel de persoana esti, etc, ai putea sa fii diferita in realitate de cea care e aici pe net.
In sf daca esti deranjata de ce am spus imi cer scuze, o sa sterg, daca asta te face mai happy happy nu vreau sa supar pe nimeni, nici real nici online, mai ales persoane care nu maiu spus nimic de rau mie.

Deci pana la urma cine esti? Pufuleti gratis stiu, dar tu cine esti mai exact?
Asa dupa cum te exprimi parca ai fi Parakets, ori ma insel?

| sammie a răspuns:

,, De ce va pasa? "

Cred că ești singurul de până acum care întreabă. Sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa vă asigur pe toți că n-am nici în clin nici în mânecă cu cele două individe menționate mai sus (Parakeets/Patricia sau PufulețiGratis). Nici nu-mi doresc. laughing

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Pe mine m-a nelinistete gândul ca nu știu cine ești tu

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nu înțeleg de ce lumea acuză persoanele astfel, fara a le cunoaște.

| DarknLight a răspuns:

Nici eu nu pricep, ce e cu obsesia Rosalia.
Dar mă bucur că am faimă, pe aici. happy
Uite că acum, din cauza site-ului ăsta prost, am fost nevoită să-mi fac alt cont, deci apar iar după alt cont, doar pentru că idiotul de forum, nu vrea domn'le să-mi dea contul înapoi, că am uitat parola, dar nici parola nu mi-o schimbă.
Dar îmi vreau vechii prieteni back. happy