| anonim_4396 a întrebat:

Ce e viata pe pamint?

Răspuns Câştigător
| marie a răspuns:

Imi dai fundulitza?

5 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

O continua lupta pentru supravietuire, cat timp suntem in trecere prin aceasta viata.

| flower a răspuns:

Buna intrebarehappy.de cand ne nastem si pana murim suntem intr-o continua lupta...ne luptam sa iesim la lumina din pantecele mamei.copii fiind ne luptam pentru jucariile noastrehappy.sau pentru afectiunea parintilor nostri, pentru locul fruntas din clasa...; adolescenti fiind ne luptam pentru castigarea simpatiei celorlalti, ne luptam cu sentimentele ce ne izbesc de nu ne mai vedem vreo cativa ani, pana cand trebuie sa luptam pentru un loc la facultate sau mai rau, pentru un loc de munca; ehee... iar de aici inainte, viata este asemeni unui front de lupta din care mai iesi ...cand trebuie sa dai inapoi ce ti s-a incredintat in concesiune ...sufletulhappy. dar in toiul aceastei lupte infinite care este viata, mai ai un lucru important de facut...sa iti hranesti si spiritul, altfel risti sa iesi de pe campul de lupta .invinshappy.si mai mare pacatul, dupa ce te-ai luptat atata amar de vreme...

| marie a răspuns:

O sansa de ati da seama de lumea in care te afli, o bucurie, pentru altii e doar o gluma...pentru mine e o lupta:X...Viata pe pamant reprezinta o familie, o casa, fericire, si armonie:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata e doar un drum spre moarte...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prostie