| valispasoievici22 a întrebat:

Ce este omegle?
P.S. ce se intampla daca iti bati joc de cei care intra acolo care intra pe acel site

2 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

Ce sa se intample? poti sa razi de ei atat video cat si text. Stai linistit ca nu se intampla nimic, majoritatea intra acolo de plictiseala si cu aceeasi intentie ca a ta.

| Akyna a răspuns:

Omegle e un site în care conversezi cu străinii. (un fel de mess random și un skype random) Nu se întâmplă nimic dacă-ți bați joc de cei de acolo. Cred.