| anonim_4396 a întrebat:

Ce explicatie dati pentru: A despica firul in patru? multumesc

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

A cauta toate explicatiile posibile, chiar a forta nota pentru a le gasi.
A nu lasa nimic, nici cel mai mic detaliu, necercetat si neexplicat

| yadora a răspuns:

De la ideea in sine ajungi sa aprofundezi mult mai mult sa dai alt curs sau sa degenerezi de la subiectul in sine si se risca ca din nimica toata sa se transforme in tragedie.

| D-Anna a răspuns:

Sa-mi rezolvi mie pb la matelaughing glm mahoh go on a te informa asupra ceva detailat, a gasi raspuns la o intrebare la care 9 oameni nu au gasitbig grin a incerca sa revolzi o anumita problema in mai multe feluri.smug

| madie a răspuns:

A cerceta in amănunt, cu minuțiozitate exagerată.

| mariamaya08 a răspuns:

A despica firul in patru = a cerceta prea cu amanunt