| elisadaia a întrebat:

Ce fac am primit consola xbox de la altex dar nu mi-au trimis controler ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Ori te duci la ei si le spui, ori iti cumperi tu happy nu costa mai mult de 100 de ron si ceva.

| elisadaia explică (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

I-am sunat intrebarea e o sa o trimita?

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru elisadaia):

Pai daca ti-au zis ca da, inseamna ca da... daca nu, incearca sa te duci personal! daca ai incercat si asa, ia`ti tu unu! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

De ce sa isi ia daca xBox-ul este prevazut cu controller?

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru darrio2007):

Pai daca nu a primit... sa isi ia el daca aia nu vor sa ii dea! ca la politie nu se duce pentru un controller!

| elisadaia explică (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Il vor trimite maine, s-a rezolvat

| darrio2007 a răspuns (pentru elisadaia):

Ok.Va fi bine.