| TuTuOfficial a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu o consola xbox 360. Am nevoie de incarcator pentru casti,este posibil sa nu-l fi primit nu e second, e nou din altex?

Răspuns Câştigător
| Marin_Detesan_1995 a răspuns:

Da, este posibil sa nu il fi primit, de obicei cei de la magazin deschid pachetul sa se uite daca sunt toate accesorile, dar se poate si sa nu fii deschis pachetul. a doua varianta ar fi, daca pachetul era expus e cel putin probabil ca cineva sa fi "extras" incarcatorul de acolo la nevoie. happy

| TuTuOfficial explică (pentru Marin_Detesan_1995):

Si cum mai pot folosi castile?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu are se conecteaza direct prin fir sau are baterii, vezi manualu si sa fie compatibil cu consola ta

| TuTuOfficial explică (pentru mgtow):

Imi puteti spune cum as putea s-o incarc fara un incarcator? adica s-o conectez direct cum ati spus.

| mgtow a răspuns (pentru TuTuOfficial):

In manual vine indicat nu cunosc modelul castilor in caz ca lipseste ceva mergi cu ele la altex sa le schimbe, sau le schimbi cu un model compatibil daca nu sant compatibile

| Torreto a răspuns:

Cu siguranta ca se poate.Se mai intampla si din astea.