| 123456789qwertuiop a întrebat:

Ce fac profesori in cancelarie?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fumeaza ca turcii, mai servesc cate ceva, beau cafele, mai pregatesc lectii, corecteaza cate o lucrare, isi impart cataloagele, mai barfesc, mai discuta despre elevi, eventuale proiecte... Sunt chemati la usa de cate 2-3 elevi in fiecare pauza, ba ca i-au trimis dupa covrigi, ba vor sa se invoiasca... Cam asa arata o cancelarie laughing

| corolav a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Că doar „e și ei oameni", nu?

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Orgii

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Ce fac si elevii. Barfesc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau o petrecere de 10 minute.

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns:

Beau cafele, mananca, discuta(aham-barfesc-aham), corecteaza teste, sunt enervati de copiii care merg sa se invoiasca, cauta catagoage, vorbesc la telefon. Fiecare cu treaba lui. Cand eram eu la scoala, cancelaria era mereu plina de prajituri, pizza, sucuri si nu mai stiu eu ce, profesorii fumau, barfeau, nu aveau treaba(am fost chemata cam de multe ori in cancelarie, de aia stiu)