| unomdeosebit a întrebat:

Ce fac unii oameni de arata mereu odihniti si energici?

6 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Probabil au un som de minim 7-8 ore, fac sport, au o alimentatie corecta si echilibrata, iau vitamine, se hidrateaza. ideea e ca au un stil de viata sanatos. de asemenea, daca au grija in interior, trebuie si in exterior. spre exemplu pielea, cea care ne acopera intregul corp, pe langa hidratare interna, trebuie sa folosim si creme adecvate, nu doar in cazul femeilor. stiu ca multi nu au timp de o rutina zilnica din cauza anumitor factori precum serviciul. dar daca tu ai ocazia, odihneste-te, nu sta pana tarziu si trezeste-te de dimineata, fa miscare, mananca sanatos si o sa vezi ca o sa fii si tu energic si odihnit. o seara buna sa ai!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil se odihnesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine si de genetica, iar la fete de machiaj. Eu indiferent cat si cand dorm tot is obosit, m-am nascut obosit

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dorm bine. Mănâncă bine. Iubesc.

| Mosotti a răspuns:

Nu fac nimic, au genetica f tare pe psihic, au un psihism si o energie super de la sine.

| oglindasultanului a răspuns:

Traieste sanatos, doarme bine, e fericit. Raspunsu e evident, cand stii definitia cuvantului din intrebare.