| georgeceltoma a întrebat:

De ce unii oameni sunt mai energici ca altii?

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Mentalitate+genetica.

| blueheart a răspuns:

Pentru ca unii oameni stiu sa lupte mai mult pentru a-si realiza un vis. Energia de fapt e vointa.

| AGOR a răspuns:

Depinde! daca domnul cutare a fost batut si a lut 4 la mate nu va avea mai multa energie decat doamna cutare care sa castorit si a luat 10 la mate.

| EricaElena a răspuns:

Pentru ca fiecare om are energia lui. Funda?

| georgeceltoma explică (pentru EricaElena):

Pentru funda trebuie un raspuns mai concret,"fiecare om are energia lui"? a cumparat-o de la magazin sau s-a nascut cu ea? ce fel de energie electrica, psihica spirituala? etc!